Don't Miss

Османи: Во Србија е убиен Борис Тадиќ

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...

Lifestyle News

Османи: Во Србија е убиен Борис Тадиќ

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...

Поведена постапка за поткуп при избори и гласање

Основното јавно обвинителство Свети Николе поведе постапка против едно лице за кое постои сомневање дека сторило продолжено кривичното дело – Поткуп при избори и...

HOUSE DESIGN

Tech and Gadgets

Османи: Во Србија е убиен Борис Тадиќ

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Make it modern

Latest Reviews

Османи: Во Србија е убиен Борис Тадиќ

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...

Performance Training

Османи: Во Србија е убиен Борис Тадиќ

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...

Поведена постапка за поткуп при избори и гласање

Основното јавно обвинителство Свети Николе поведе постапка против едно лице за кое постои сомневање дека сторило продолжено кривичното дело – Поткуп при избори и...

Кипар поништи 45 „златни пасоши“

Кипарските власти соопштија дека поништиле пасоши на 45 лица, кои добиле државјанство со укинатата инвестициска програма, која беше во сила повеќе од 10 години...

Дебитантска победа на Пелистер во АБА 2 лигата

Кошаркарите на Пелистер во вториот натпревар од својата дебитантска сезона во АБА 2 лигата ја забележаа вечерва првата победа, триумфирајќи над Сутјеска од Црна...

Бугарското Министерство за одбрана ќе истражува дали имало гробница во близина на Кавадарци

Министерството за одбрана на Бугарија започна инспекција во воените архиви за да утврди дали се чуваат карти, кои покажуваат каде точно се наоѓала теренската...
- Advertisement -

Holiday Recipes

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, на седницата на Советот на безбедност на Обединети Нации, изјави дека во Србија е убиен некогашниот претседател Борис Тадиќ. Таа...
Advertismentspot_imgspot_img

WRC Racing

Health & Fitness

Architecture

Advertismentspot_imgspot_img

LATEST ARTICLES

Most Popular

Recent Comments