Драма на концерт на Калиопи: На жена од публиката и се слошило, пејачката во солзи!

0
95

Вечерва во салата на МТС беше организиран концерт на Калиопи, а непосредно пред почетокот на концертот на една жена од публиката и се слошило, по што дошла брза помош.

Според српските медиуми, имало реанимација, додека пак пејачката била во солзи бидејќи наводно ја познавала жената.Жената, инаку, дошла од Северна Македонија со група обожаватели на пејачката.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here