22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Како до правда? – Вечерва во „Click plus“ министерот Никола Тупанчески

Вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 со Љубиша Цветкоски ќе дебатираме на тема „Како до правда?“. Гостин во студиото Никола Тупанчески, министер за правда. Следете не во 21:30 часот во живо на ТВ21

The post Како до правда? – Вечерва во „Click plus“ министерот Никола Тупанчески first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles