More

    Приведен осомничен дилер на дрога во Тетово

    Полицајци од Тетово денес околу 18 часот приведоа 26 годишник од градот откако кај него е најдена дрога и други предмети. Тој бил приведен откако полицијата добила судска наредба за претрес.-Полициски службеници го лишиле од слобода 26-годишниот тетовец Б.Ш., затоа што при претрес извршен со судска наредба попладнево во неговиот дом и помошни простории во […]

    The post Приведен осомничен дилер на дрога во Тетово first appeared on TV21.mk.

    spot_img