22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

ЗЕЛЕНСКИ ЦЕЛОСНО ГО СМЕНИ ИМИЏОТ: Сите зборуваат за неговите комбинации на облека!

Гардеробата на Володимир Зеленски е една од темите за која се коментира во јавноста последните недели. Додека војната во Украина се разгорува, а Путин излегува на сцена во јакна од 14.000 долари, на социјалните мрежи не остана незабележано дека претседателот на Украина дојде во Буча со патики од 50 долари. Целиот свет може да забележи […]

The post ЗЕЛЕНСКИ ЦЕЛОСНО ГО СМЕНИ ИМИЏОТ: Сите зборуваат за неговите комбинации на облека! first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles