More

    Боксови, клоци, туркање – Спасовски: Имаме снимки од настанот со ракометарот

    Обвинителството ниту негира, ниту потврдува дека видеото кое кружи на социјалните мрежи е од трагичниот настан, односно од претепувањето на хрватскиот ракометар Денис Тот, кој пред неколку дена почина на КАРИЛ. Различните изјави на МВР уште повеќе ги зголемија шпекулациите и сомнежите во јавноста дека случајот се прикрива.Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски рече дека […]

    The post Боксови, клоци, туркање – Спасовски: Имаме снимки од настанот со ракометарот first appeared on TV21.mk.

    spot_img