More

    Сончево и потопло со слаб ветер

    Наутро постудено, преку денот сончево и потопло со слаб ветер од променлив правец. Минималната температура ќе биде во интервал од -5 до 2, а максималната ќе достигне од 13 до 21 степен. Во Скопје, сончево и потопло со слаб ветер од југоисточен правец. Минималната температура ќе се спушти до -1, а максималната ќе достигне 19 […]

    The post Сончево и потопло со слаб ветер first appeared on TV21.mk.

    spot_img