22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Вечерва во „Click Plus“: Каде затаија институциите во случајот Тот?

Вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 со Борјан Јовановски ќе разговараме на тема „Каде затаија институциите во случајот „#Тот“, и кои се причините за растечката агресија кај младите“ Гости во студиото: -Д-р Маја Мојсова, директор на КАРИЛ-Татијана Трајчевска, обвинител-Д-р Антони Новотни, психијатар Следете не од 21:30 часот на ТВ21

The post Вечерва во „Click Plus“: Каде затаија институциите во случајот Тот? first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles