19.3 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

ВИДЕО: Пожар во фабрика во Скопје

Голем пожар избил во поранешната фабрика во Скопје, а густиот чад може да се забележи од сите страни во Скопје. Според информациите, горат објекти во непосредна близина на фабриката Треска. На терен се и противпожарни екипи. Наскоро повеќе информации..

The post ВИДЕО: Пожар во фабрика во Скопје first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles