22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

ВИДЕО: Неделков се скара со новинарите: Пуштате во живо порано, а потоа се сечат делови и не прават смешни!

Претседателот на СОНК, Јаким Неделков денеска пред почетокот на прес конференција се скара со медиумите кои беа присутни на настанот. Според Неделков, медиумите пуштале во живо додека они влегуваат и разговараат, а подоцна се сечело секвенци (делови од видеото) со што ги правеле смешни пред јавноста. На новинарско прашање зошто смета дека се смешни, Неделков […]

The post ВИДЕО: Неделков се скара со новинарите: Пуштате во живо порано, а потоа се сечат делови и не прават смешни! first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles