22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Пронајдено тело на жена во селото Вруток – имала убодни рани од нож

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар изврши увид на лице место во семејна куќа во селото Вруток, каде вчера беше пронајдено безживотно тело на една жена со повеќе убодни рани од нож. Станува збор за жена по потекло од Република Албанија, родена 1967 година, која била мажена и живеела во Вруток. Според првичните сознанија, […]

The post Пронајдено тело на жена во селото Вруток – имала убодни рани од нож first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles