22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Ковачевски за Мицкоски: Ова е втор пат како се обидува да ме уценува, неговите себични политички амбиции мене не ме засегаат

Претседателот на Владата, Димитар Ковачевски денеска на својот Фејсбук профил истакна дека уцени не прифаќа. „Ова е втор пат како Мицкоски се обидува да ме уценува, а добро знаеме како заврши првиот пат. Неговите себични политички амбиции мене не ме засегаат, туку интересот на граѓаните и државата. Како Влада имаме многу одговорна работа, а тоа […]

The post Ковачевски за Мицкоски: Ова е втор пат како се обидува да ме уценува, неговите себични политички амбиции мене не ме засегаат first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles