More

    Дневен хороскоп за петок (29.04.2022)

    Овен Работата на реорганизација и воведување нови методи на работа се доминантни теми на овој ден. Подгответе план до најмалите детали. Внимавајте на однесувањето на партнерот и преиспитајте колку време навистина му посветувате. Ви препорачувам да одите во бањата. Бик Нестабилната финансиска ситуација почна да ве загрижува. Сепак, финансиската состојба наскоро ќе почне да се […]

    The post Дневен хороскоп за петок (29.04.2022) first appeared on TV21.mk.

    spot_img