22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Почина Мино Рајола, веста ја објави семејството

Големиот фудбалски менаџер Мино Рајола почина на 54 годишна возраст, објави неговото семејство на социјалните мрежи. -Со бескрајна тага ја објавуваме смртта на нагрижливиот и најчудесниот фудбалски агент. Мино до крајот се бореше со истата сила која ја имаше за време на преговорите за играчите. Како и обично, Мино не направи горд, а тоа никогаш […]

The post Почина Мино Рајола, веста ја објави семејството first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles