More

    Вечерва во „Click Plus“ на ТВ21 гостин премиерот Димитар Ковачевски

    По првите 100 дена Влада, вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 со Љубиша Цветкоски ќе дебатираме на актуелни теми меѓу кои и за најавата и барањето на лидерска средба на опозицијата, за обвинувањата на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски дека одлуки се носат во Мала Речица како и за заострената реторика на релација […]

    The post Вечерва во „Click Plus“ на ТВ21 гостин премиерот Димитар Ковачевски first appeared on TV21.mk.

    spot_img