22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Ковачевски: Блокадата на Собранието неодговорно однесување што не носи добро никому

Најавената блокада на Собранието е неодговорно однесување кое што не носи добро никому освен на оној којшто тоа го прави, изјави денеска премиерот Димитар Ковачевски во одговор на новинарско прашање за најавената блокада на Собранието од страна на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. – Ова е едно неодговорно однесување кое што не носи добро никому освен на оној којшто […]

The post Ковачевски: Блокадата на Собранието неодговорно однесување што не носи добро никому first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles