22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Пронајдено лице со рана од огнено оружје во с.Кучевиште

На 06.05.2022 околу 16.00 часот во Полициското одделение Мирковци било пријавено дека во с.Кучевиште, скопско, било пронајдено лице со рана од огнено оружје. Полициски службеници излегле на местото и било констатирано дека се работи за П.С.(64) од с.Кучевиште. Тој бил пренесен во здравствена установа за укажување лекарска помош. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

The post Пронајдено лице со рана од огнено оружје во с.Кучевиште first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles