More

    ВИДЕО: Повреден играч на ФК Шкупи

    При натпреварот меѓу ФК Шкендија и Шкупи на стадионот во Тетово повреден е играч на Шкупи. На снимката која ја обезбеди ТВ21, се гледа како играч седи покрај теренот, а до него има и полиција. Според информациите од терен, фудбалерот има повреда на главата.

    The post ВИДЕО: Повреден играч на ФК Шкупи first appeared on TV21.mk.

    spot_img