More

    Дневен хороскоп за недела (08.05.2022)

    Овен Работа: Позитивната енергија и вишокот адреналин денес треба да се насочат кон некоја физичка активност и рекреација, бидејќи од почетокот на следната недела ве чекаат големи деловни обврски. Љубов: Уште еден убав ден во љубовната сфера ќе имаат сите претставници на овој знак кои сакаат адекватно да одговорат на вниманието кое го добиваат од […]

    The post Дневен хороскоп за недела (08.05.2022) first appeared on TV21.mk.

    spot_img