22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Стариот хорор на Стивен Кинг станува хит на Нетфликс – инспириран е од вистински настан

Стивен Кинг не им е непознат на претплатниците на Нетфликс. На платформата има неколку филмови базирани на неговите дела. Еден особено брзо се искачува на врвот на гледаноста на Нетфликс, иако е снимен во 2007 година. 1408, филм стар 15 години, стана хит меѓу љубителите на хорор на Нетфликс. Моментално рангиран на второто место на […]

The post Стариот хорор на Стивен Кинг станува хит на Нетфликс – инспириран е од вистински настан first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles