22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

ФОТО: Анастасија е сопственичка на најголемите образи на светот

Каде и да се појави, привлекува внимание со својот необичен изглед! Инфлуенсерката Анастасија Покрешчук одамна има желба да стане сопственичка на најголемите образи во светот! И сега би се рекло дека го остварила својот сон. Има 32 години, моментално живее во Истанбул, а по потекло е од Украина. Во изминатите неколку години таа правеше козметички […]

The post ФОТО: Анастасија е сопственичка на најголемите образи на светот first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles