22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Принцот Алберт од Монако, наводно, ќе ѝ плаќа на сопругата 12 милиони евра годишно, за да не се разведат

Принцот Алберт од Монако потпишал доверлива спогодба во која тој се согласува да ѝ плаќа на сопругата, принцезата Шарлин – милиони евра, за таа да ги исполни своите кралски должности, и да се избегне развод, јавуваат француските медиуми. Истакнатиот познавач на кралското семејство, Стефан Берн смета дека здравјето на Шарлин често се користи за прикривање […]

The post Принцот Алберт од Монако, наводно, ќе ѝ плаќа на сопругата 12 милиони евра годишно, за да не се разведат first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles