22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Села: ДУИ е бизнис групација на игри на среќа – СДСМ бара пратениците на ВМРО-ДПМНЕ да ги вратат парите за плати

И натаму со тензична атмосфера продолжува блокадата во Собранието од пратениците на ВМРО-ДПМНЕ и тоа со постојани процедурални забелешки и обиди со излегувања од салата да не се обезбеди кворум за почеток на седницата. Тие на говорницата излегуваа со транспарентите „Активна блокада на Собранието за национален спас“ а повторија дека тоа ќе трае се додека […]

The post Села: ДУИ е бизнис групација на игри на среќа – СДСМ бара пратениците на ВМРО-ДПМНЕ да ги вратат парите за плати first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles