22.4 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

На 11.05.2022 во 22.45 часот, полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија го лишиле од слобода М.Н.(30) од Скопје. При претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени марихуана и поголема количина семки од марихуана. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против […]

The post Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles