More

    Полицијата приведе четири лица поради пронајдена дрога

    На 13.05.2022 во 21.40 часот на подрачјето на Аеродром полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Т.А.(33) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана. Во 23.15 часот на подрачјето на Центар од полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје лишен е од слобода […]

    The post Полицијата приведе четири лица поради пронајдена дрога first appeared on TV21.mk.

    spot_img