19.3 C
New York
Monday, May 16, 2022

Buy now

Приведени 12 лица при контрола во угостителски објекти во Скопје – пронајдена дрога

Во текот на 13/14.05.2022 од страна на полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје, во содејство со полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје извршени се контроли во угостителски објекти на подрачјето на СВР Скопје. Притоа, од слобода се лишени 12 лица, од кои 11 од Скопје и едно […]

The post Приведени 12 лица при контрола во угостителски објекти во Скопје – пронајдена дрога first appeared on TV21.mk.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,308FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles