More

    Цел живот погрешно го лупите портокалот: Генијален трик го воодушеви интернетот, а нема неред и лепливи прсти (ВИДЕО)

    Портокалот е сочно и слатко овошје, чија главна предност е богатството со витамин Ц. Ова јужно овошје може да се користи и во разни десерти, на различни начини. Вкусните парчиња се главната состојка во некои колачи и пити, додека кај некои слатки сокот од портокал дава одредена сладост и вкус. Сепак, за што и да […]

    The post Цел живот погрешно го лупите портокалот: Генијален трик го воодушеви интернетот, а нема неред и лепливи прсти (ВИДЕО) first appeared on TV21.mk.

    spot_img