Tuesday, June 25, 2024

Новогодишно обраќање на Ердоган: Запрете го убивањето на беспомошни жени и деца во Газа !!!

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, во новогодишната порака ја повика светската заедница да стави крај на убивањето на беспомошните жени и деца во Газа. Во новогодишната порака турскиот претседател Ердоган се осврна...
Latest
Recommended

Новогодишно обраќање на Ердоган: Запрете го убивањето на беспомошни жени и деца во Газа !!!

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, во новогодишната порака ја повика светската заедница да стави крај на убивањето на беспомошните жени и деца во Газа. Во новогодишната порака турскиот претседател Ердоган...

Директори и раководители во М-НАВ поднесоа оставки !!!

Нама крај на сагата во М-НАВ.  Незадоволни од несоодветните вработувања директори и раководители поднеле оставки.  Еден од директорите, член на УО на М НАВ и уште девет инженери си дале...

Винисиус ја покажа новата тетоважа преку целиот грб !!!

Фудбалерот на Реал Мадрид, Винисиус Џуниор, при посетата на Соединетите Американски Држави направи нова тетоважа. Бразилскиот напаѓач ги истетовирал некои од најголемите спортисти на сите времиња - Мајкл Џордан, Мухамед Али, Коби...

Придружете се на нашата заедница на ПРЕТПЛАТНИЦИ и бидете дел

За да се претплатите, едноставно внесете ја вашата е-адреса на нашата веб-страница или кликнете на копчето за претплати подолу.

Даниел Кајмакоски среќен покрај сопругата и синот: Црвени капи и празнични аутфити во домот во Белград !!!

„Се надевам дека уживавте во последните денови од оваа година до максимум. Сите ваши проблеми нека исчезнат за Новата година да ја дочекате во...

Жителите на пацифичкиот остров Киритимати први во светот ја пречекаа Новата 2024 година со забави на отворено !!!

Жителите на тихоокеанскиот остров Киритимати, каде живеат околу 5. 000 луѓе, први во светот ја пречекаа Новата 2024 година со огномет и забави на...

Даниел Кајмакоски среќен покрај сопругата и синот: Црвени капи и празнични аутфити во домот во Белград !!!

„Се надевам дека уживавте во последните денови од оваа година до максимум. Сите ваши проблеми нека исчезнат за Новата година да ја дочекате во...

Жителите на пацифичкиот остров Киритимати први во светот ја пречекаа Новата 2024 година со забави на отворено !!!

Жителите на тихоокеанскиот остров Киритимати, каде живеат околу 5. 000 луѓе, први во светот ја пречекаа Новата 2024 година со огномет и забави на...

Вести од прва рака!

Пристап до ексклузивни материјали од сите медиуми

Онаир е дигитален дистрибутер на сите видеа на на повеќе национални телевизии во Македонија и со тоа вие имате пристап од сите видеа на едно место.